Ole Laurits Haugen, ordfører i Hitra kommune (leder)
Mobil: 905 78 433, E-post: ole.laurits.haugen@hitra.kommune.no

Ruth Grethe Østebøvik Eriksen, varaordfører i Sveio kommune (nestleder)
Mobil: 456 12 450, E-post: ruth.eriksen@sveio.kommune.no

Ingrid Ovidie Rangønes, ordfører i Averøy kommune
Mobil: 918 08 045, E-post: Ingrid.rangones@averoy.kommune.no

Monica Nielsen, ordfører i Alta kommune
Mobil: 900 41 535, E-post: monica.nielsen@alta.kommune.no

Mona Pedersen, ordfører i Karlsøy kommune
Mobil: 988 01 824, E-post: mona.pedersen@karlsoy.kommune.no

Hallvard Oppedal, ordfører i Gulen kommune
Mobil: 415 13 958, E-post: hallvard.oppedal@gulen.kommune.no

Sigrun Wiggen Prestbakmo, ordfører Salangen kommune
Mobil: 481 80 945, E-post: sigrun.wiggen.prestbakmo@salangen.kommune.no

Vara:

Morten Storebø, ordfører i Austevoll kommune
Mobil: 945 04 076,  E-post: morten.storebo@austevoll.kommune.no

Sture Pedersen, ordfører Bø i Vesterålen
Mobil: 907 44 959, E-post: sture.pedersen@boe.kommune.no

Elbjørg Larsen, ordfører Herøy i Nordland
Mobil: 480 06 554, elbjorg.larsen@heroy-no.kommune.no