Styret har følgende sammensetning:

Ole Laurits Haugen, ordfører i Hitra kommune (leder)
Mobil: 905 78 433, E-post: ole.laurits.haugen@hitra.kommune.no

Ruth Grethe Østebøvik Eriksen, varaordfører i Sveio kommune (nestleder)
Mobil: 456 12 450, E-post: ruth.eriksen@sveio.kommune.no

Steinar Aspli, ordfører i Nærøy kommune
Mobil: 957 70 548, E-post: steinar.aspli@naroy.kommune.no

Jan Dukene, ordfører i Tvedestrand kommune
Mobil: 908 46 001, E-post: jan.dukene@tvedestrand.kommune.no

Ingrid Ovidie Rangønes, ordfører i Averøy kommune
Mobil: 918 08 045, E-post: Ingrid.rangones@averoy.kommune.no

Roger Osen, ordfører i Smøla kommune
Mobil: 928 61 949, E-post: roger.osen@smola.kommune.no

Monica Nielsen, ordfører i Alta kommune
Mobil: 900 41 535, E-post: monica.nielsen@alta.kommune.no

Vara:

Mona Pedersen, ordfører i Karlsøy kommune
Mobil: 988 01 824, E-post: mona.pedersen@karlsoy.kommune.no

Hallvard Oppedal, ordfører i Gulen kommune
Mobil: 415 13 958, E-post: hallvard.oppedal@gulen.kommune.no

Steinar Halvorsen, ordfører i Loppa kommune
Mobil: 474 19 933, E-post: steinar.halvorsen@loppa.kommune.no